Novinky a aktuality ve Špaldě

  Na této stránce se dozvíte vše důležité co na Vás ve Špaldě čeká tento měsíc nebo co se právě událo.

  Níže pak naleznete novinky v prodávaném sortimentu a různé speciální akce, které jsme pro Vás připravili.
  Děkujeme za Vaši trvalou podporu :-)
   

  Nyní jsme i na Facebooku

  Jelikož nechceme být pozadu ani pro naše zákazníky, kteří využívají Facebook, vytvořili jsme stránku
  Zdravá výživa Špalda, kde můžete sledovat nejnovější aktuality, příspěvky, budoucí akce i další informace.

  Stačí jen začít sledovat a nebo přidat "To se mi líbí" na stránce :)


  15.9.2017
  Září měsíc oslav a BIO potravin ve Špaldě

  Vážení zákazníci

  opět přichází září, což je tradičně měsíc BIO potravin a letos je to také měsíc oslav 15. narozenin Vaší Špaldy Pardubice. V rámci nich jsme pro Vás připravili celou řadu oslavenkových akcí, které v kompletní podobě naleznete ZDE  15.9.

  + Ve čtvrtek 21.9. od 17 hodin se měla konat v prostorách Špaldy přednáška pana Václava Mervarta (spoluzakladatele firmy Sunfood na téma: Snadná cesta ke zdraví - Sunfood VM, bohužel pro zranění přednášejícího je tato přednáška přesunuta na říjen - přesný termín bude včas oznámen. Děkujeme za pochopení.

  + V rámci oslav našich 15. narozenin máte v příštím týdnu od 18.9. do 24.9. 15 oblíbených výrobků se slevou 15 %. Více naleznete ZDE


  + ZDE naleznete akční letáček od firmy Country life s recepty a BIO potravinami za snížené ceny, které na obou prodejnách Špaldy můžete nakupovat o celé Září - měsíc BIO potravin. Dalších 6 výrobků pro Vás výrazně zlevňuje i firma Probio více naleznete ZDE (taktéž budou označeny na prodejnách)


  + U příležitosti našich narozenin zvyšujeme množství zboží zadarmo, které dostáváte při nákupech ve Špaldě díky našim věrnostním kartičkám Špaldovkám. A to na 250 Kč zboží ZDRAMA u nové Špaldovky 300, a 500 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 600 !
  Původní kartičky s nižšími slevami zůstávají v platnosti dokud na nich nedosáhnete 10. nákupu a nezískáte slevu.


  + Od 1.9. do 30.9. dostáváte jen na prodejnách Špaldy narozeninovou slevu 15% na celý nákup nad 1500 Kč. K tomu samozřejmě jedno razítko do nové kartičky Špaldovky 600.


  + Pro všechny naše zákazníky jsou na naší prodejně na Palackého třídě (naproti pivovaru)
  zdarma k dostání Tibi krystaly z nichž se lehce vyrbí zdravý kvašený nápoj. Více info naleznete v příloze mailu.
  + Na našich prodejnách jsme pro Vás aktuálně připravili řadu zajímavých novinek, přijďte je k nám vyzkoušet. Více info naleznete ZDE


  + BIO burčák opět ve Špaldě - v úterý 19.9. po 11. hodině si můžete na našich prodejnách koupit výborný BIO burčák z vinařství Abrlovi, odrůda Muškát moravský, 1,5 litru za 135 Kč. Pokud chcete mít jistotu, že jej dostanete, objednejte si jej předem mailem či po telefonu.


    + Připravili jsme pro Vás na našich prodejnách řadu zajímavých novinek, přijďte je k nám vyzkoušet. Více naleznete ZDE .

  + Na prodejně Špaldy na třídě Míru jsem udělali nový prosklený vstupní portál a též nové osvětlení, aby jste lépe viděli na naše zboží a trochu jsme přestavěli naše regály na prodejně Špaldy na třídě Míru a tím jsme vytvořili více místa v nových regálech pro Váš ještě širší výběr zboží i jeho větší přehlednost. Děkujeme za inspirace a přání od Vás, našich zákazníků.

  + Někteří z vás měli v oblibě měsíčník BIO noviny. Ten přestal kvůli nerentabilitě vycházet v papírové podobě a nyní je možné si jej díky Vaší Špaldě přečíst zadarmo v pdf. verzi. Níže je odkaz na stažení všech dostupných čísel.
  http://www.bio-mesicnik.cz/bio2017/bio1701_e.pdf
  http://bio-mesicnik.cz/bio2017/bio1702_e.pdf
  http://www.bio-mesicnik.cz/bio2017/bio1703_a.pdf

  http://www.bio-mesicnik.cz/bio2017/bio1705_z.pdf
  http://www.bio-mesicnik.cz/bio2017/bio1706_h.pdf

  http://www.bio-mesicnik.cz/bio2017/bio1707_g.pdf
  http://bio-mesicnik.cz/bio2017/bio1708_permakultura.pdf

  http://www.bio-mesicnik.cz/bio2017/bio1709_ee.pdf  + I v tomto měsíci pro Vás budeme každý týden dělat ochutnávky kvalitních potravin na obou našich prodejnách (více v záložce "Pořádané akce")
   


  + ve druhé polovině týdne můžete na našich prodejnách , vyzkoušet náš úžasný RAW čokoládový dortík s červenou řepou, který je též vhodný pro vegany a navíc je vyroben pouze z bezlepkových surovin - takže přijďte ochutnat.  + protože chceme ještě více vyhovět našim zákazníkům s bezlepkovou dietou, posilujeme naši nabídku bezlepku krom tradičního medovníku, sojového koláče či chlazeného listového těsta také o pizza koláče  (v úterý),  "žloutkové" věnečky (pátek). Vše bude čerstvé a mělo by to být nejen v den závozu, ale pokud se to neprodá tak i v dalších dnech onoho týdne.
  Vše je možné nejen ochutnat, ale také si případně objednat na další týden, takže se stavte.

   


  Stále při nákupu na prodejnách Špaldy nad 250 a 500 Kč dostáváte do kartičky Špaldovky a následně pěknou slevu.
    
  Samozřejmě nákupy ve Špaldě můžete spojit s dobrým obědem v naší restauraci a projít se opravenou třídou Míru, takže doražte, nebudete litovat :-)

                 + Rovněž si můžete nechat dovézt oběd ze Špaldy. Pokud to k nám máte daleko, je možné si oběd od 11 hodin každý den objednat a nechat dovézt přes web rozvážkové společnosti www.damejidlo.cz , jídlo dodáváme vždy v menu boxech a kompostovatelných polévkových miskách (vždy bude přičteno k objednanému jídlu 15 Kč/ks)
   Rozvážka je zpoplatněna 49 Kč za jeden dovoz do určitého místa.


  + Protože se dělá teplo, připravili jsme pro Vás v našem mrazáčku opět Váše oblíbené RAW nanuky Rawito v 6 různých příchutích -  přijďte ochutnat a zchladit se do Špaldy na třídu Míru.

  + Jako úplnou novinku u nás můžete zakoupit 100% bazalkové semínko, zdroj bílkovin a dalších hodnotných látek ve 100g balení.  + Nově naleznete na prodejnách Špaldy přírodní kosmetiku z Babákova. Jde o kosmetiku s propolisem či medem a vysokým podílem bambuckého másla. Jde o řadu 5 krémů či balzámů s velmi dobrými účinky na vaše tělo. Více se dozvíte na našich prodejnách.  + Nově máme na našich prodejnách jednu z biopotravin uplynulého roku a tou je vyníkající BIO dýňový kečup, přijďte ochutnat. Velmi zajímavý je i pudink s čajem matcha a ananasem.  + Na obou našich prodejnách můžete zakoupit a využít v následující grilovací sezoně, zdravé podpalovače "Podpal" do krbů, kamen, grilů apod. z dřevité vlny.  + Nově můžete na našich prodejnách nakoupit speciální japonské nízkokalorické těstoviny shirataki a to ve formě špaget, nudlí a fetuci. Jsou též bezlepkové a snadno připravitelné ať už jako hlavní jídlo či jako příloha.
         + Nově můžete na prodejnách Špaldy koupit speciální afriká černá mýdla s bambuckým máslem, aloe vera a mletými kakaovými boby, máme je ve větším 150g i menším 25g balení.   + Protože vitamínů není nikdy dost začali můžete na prodejnách Špaldy nově koupit aróniové 100% štávy, sirup, "skorosirup" s jablečnou šťávou a džem s arónie (černé jeřabiny) slazený pouze redukovanou jablečnou šťávou. Vše od českého pěstitele a výrobce z podhůří Beskyd.  + Nově naleznete na našem webu v záložce "Týdenní menu" také fotografie všech jídel, které u nás můžete ochutnat v daném týdnu. Přijďte si je vyzkoušet a ochutnat na vlastní jazyk :-)
  Nově si také na našem webu v sekci "Prodejny" můžete prohlédnou naše zdravé pečené výrobky, které děláme právě pro Vás.
                    


  + v naší menší prodejně na Palackého ulici (naproti bus nádraží) jsme zahájili velkou slevovou akci na všechny výrobky ekodrogerie Sodasan, ceny padají až o 25 %, přijďte si tedy dobře nakoupit a vyzkoušet čistou kvalitu.


  + i nadále můžete ušetřit při pravidelných nákupech ve Špaldách, pomocí oblíbených kartiček Špaldovek 250 a 500
  (1 razítko lze obdržet pouze za jeden nákup na uvedenou hodnotu 1x denně) 

     + ve Špaldě krom toho, že třídíme odpad, naše Špaldička bere zelenou elektřinu bez příplatků od firmy Nano energies a společné prostory domu jedou na místně vyrobenou ekologickou elektřinu, podporujeme zelené myšlení i tím, že máte možnost si u nás nově zakoupit i ekologicko-společenský časopis vydávaný dlouhá léta Hnutím Duha "Sedmá generace", řekněte si o něj na obou našich prodejnách, je to velmi inspirativní čtení .-)
     + přibrali jsme na naše prodejny další novinky (viz. níže) a další příjemná překvapení chystáme   Novinky ve Špaldě

  Protože živá strava frčí, máte možnost ve Špaldě koupit i energetické raw tyčynky Bombus se šesti příchutěmi za dobré ceny, takže se klidně stavte.  Úplnou novinkou na našich prodejnách jsou speciální těstoviny "Perfect pasta", vyráběné ze zeleniny Konjack. Tyto těstoviny jsou bezlepkové, nízkokalorické, neobsahují tuk ani cukr. Navíc mejí velmi rychlou přípravu a můžete je kdykoli používat místo klasických těstovin jako přílohu i jako hlavní pokrm. Na prodejnách Špaldy je naleznete v "bezlekovém" regále nebo v lednici. Přijďte si je vyzkoušet.

   Nově lze na našcich prodejnách koupit i veganské čokolády z rýžového mléka (3 druhy) a pudinkové prášky (mandlový a perníkový) -  všechno navíc v BIO kvalitě.


  Nyní máme na prodejnách také nové druhy RAW tyčinek a čokolád - vše v BIO kvalitě.


  Připomínáme všem zákazníkům, že si mohou na našich prodejnách zakoupit pro své blízké dárkové kupony na nákupy ve Špaldě v hodnotách 200, 350 a 500 Kč.
  Nově si můžete zakoupit i dárkové kupony pro návštěvu naší restaurace na veškerou konzumaci v hodnotách 100 a 200 Kč :-)


  Na naší prodejně na Palackého ulici (naproti pivovaru a bus nádraží) máme nově kvalitní německou ekodrogerii SONETT. Můžete zde nakoupit a vyzkoušet téměř kompletní řadu od pracích prášků, přes různé čističe, aviváže až po prostředky na mytí nádobí. Navíc máme tuto vyníkající ekodrogerii za dobré ceny, takže se určitě v naší menší prodejně zastavte :-)  Většina těchto výrobků je vyráběna v ČR, jsou v BIO kvalitě a za dobrou cenu, takže si je přiďte k nám ochutnat.

   
  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz