Novinky a aktuality ve Špaldě

  Na této stránce se dozvíte vše důležité co na Vás ve Špaldě čeká tento měsíc nebo co se právě událo.

  Níže pak naleznete novinky v prodávaném sortimentu a různé speciální akce, které jsme pro Vás připravili.
  Děkujeme za Vaši trvalou podporu :-)
   

  Nyní jsme i na Facebooku

  Jelikož nechceme být pozadu ani pro naše zákazníky, kteří využívají Facebook, vytvořili jsme stránku
  Zdravá výživa Špalda, kde můžete sledovat nejnovější aktuality, příspěvky, budoucí akce i další informace.

  Stačí jen začít sledovat a nebo přidat "To se mi líbí" na stránce :)   
  Červen ve Špaldě


  Vᾞení zákazníci a přátelé zdravého žživotního stylu,

  bohužel Vám musíme oznámit, že naše restaurace ukončila svůj provoz k 31.5.2021 I nadále si můžete vychutnat naše zdravá jídla a to u Vás doma prostřednictvím naší zdravé špadovské kuchařky, kde naleznete nejoblíbenější polévky, hlavní jídla i saláty, které Špalda už téměř 19 let nabízí. Celkem je to 106 zdravých receptů. Je k dispozici na naší prodejně jako pomůcka na celoroční zdravé vaření pro Vás i třeba jako dárek pro Vaše blízké.


  Prodejna Špaldy je otevřena do úterý 29.6. do 18 hodin.

  Momentálně nabízíme velké výproidejové slevy: V pondělí 28.6. to je sleva 25% na celý nákup a v úterý 29.6. to je sleva 30% na celý nákup! Tak neváhejte  a přijďte -  jedinečná příležitost a zboží k výběru rychle ubývá :-)  Těšíme se na Vás.


  + do konce června bude na prodejně probíhat velká letní slevová akce od firmy Country life. Letáček naleznete ZDE. I nadále si u nás můžete výhodně nakoupit neboť naše ceny v rámci regionu patří k nejnižším :-)


  + Žitné kváskové chleby, rohlíky, švýcarky a kvásek budou k dispozici každé úterý počínaje 13.7. v prodejně Bezobalka za Matičním jezerem k nemocnici.


  stále můžete využívat naše stáčecí místo výborného, za studena lisovaného řepkového oleje od Kolína (s Andrejem nemá nic společného :-), který obsahuje nejen kyseliny omega 3, 6 i 9, ale také překrásně voní a chutná a dá se použít ve studené i teplé kuchyni. Stáčíme ho po půl nebo po litru do našich lahví (plastová 1 l za 7 Kč, skleněná 0,5 l za 20 Kč), ale také do Vašich nádob, které si k nám přinesete.
  Přijďte si k nám tento výborný olej ochutnat a přivonět. Cena samotného oleje je také velmi příznivá -  je to 65 Kč za litr.
  Těšíme se na Vaši návštěvu :-)
  Vaše Špalda   
  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz