Pořádané akce ve Špaldě

  V prostorách Špaldy probíhá po celý rok řada nejrůznějších akcí - ať už jde o různé besedy či přednášky, pravidelné ochutnávky nebo výhodné letákové akce s velkými slevami na kvalitní zboží.
   

  Momentálně Vaše Špalda nabízí toto:

  18.9. 2020

  Září - měsíc BIO potravin a našich 18. narozenin ve Špaldě


  Vᾞení zákazníci a přátelé zdravého žživotního stylu,

  Už v úterý 22.9. od 17:30 se ve Špaldě uskuteční přednáška Mgr. Marty Hubačové  s názvem "Imunita - jak se posílit pro nadcházející období"
  Letáček naleznete ZDE  a zde je
  link, kde naleznete povídání o přednášce: https://www.mahuba.cz/akce/   Na obě akce jste srdečně zváni :-)


  + i letos v rámci "Září - měsíce BIO potravin", kdy také slaví Špalda svoje 18. narozeniny - můžete u nás nakupovat desítky výrobků za snížené, výhodné ceny. Více se dozvíte ZDE


  + Od září pro Vás také funguje nová rozvážková služba našich skvělých obědů, pokud se k nám náhodou nedostanete. Více se dozvíte zde: https://www.rozvozpardubice.cz/


  + Taktéž pro Vás v průběhu září bude probíhat ve Špaldě BIO vinobraní s výbornými BIO burčáky a 5 % slevami na veškeré víno. Burčák  bude v pátek 18.9. po 11. hodině a to BIO burčák z Kutné hory, ještě budete informování.


  + Protože Špalda slaví již 18. narozeniny, připravili jsme pro Vás na září mimořádnou narozeninovou slevu. Více neleznete ZDE.


  + taktéž pro Vás na Září - měsíc BIO potravin chystáme ochutnávky akčních produktů, více naleznete ZDE.


  + Žitné kváskové chleby, rohlíky, švýcarky a kvásek míváme normálně v úterý a v pátek  po 11. hodině. Také se vrací možnost objednávat si chleby a další věci z Country Life pekárny na každou středu a bezlepkové dobroty z hradecké Bazalky na úterý a pátek.


  + pokud byste nemohli z jakéhokoli důvodu přijít do Špaldy si nakoupit nebo na dobrý oběd, jsme připraveni Vám zboží nebo oběd doručit.
  Pokud jde o nákupy, stále funguje rozvážka zboží po Pardubicích, kdy rozvážíme nově ve středu a v pátek kolem 16. hodiny po celých Pardubicích. Rozvážka je zdarma při nákupu nad 500 Kč, minimální částka dovozu je 300 Kč s dopravným 50 Kč. Objednávku lze učinit přes náš e-shop na www.bio.spalda.cz a např. chlazené zboží napsat do zprávy pro příjemce nebo lze poslat seznam žádaných položek mailem na naší adresu: info@spalda.cz:
  Pokud jde o obědy, rozváží nás za mírný poplatek firma Dáme jídlo.cz, kde si lze na stejnojmenném webu objednávat.  +  doplnili jsme náš mrazák o další druhy oblíbených nanuků Rawito, které jsou vhodné jak pro vegany, tak i celiaky a hlavně výborně chutnají a nejen v létě výborně osvěží.


  + máme pro Vás také nová BIOdynamická vína z vinařství Kutná Hora. Vybírat můžete z odrůd Cabernet Blanc, Rulandské šedé, Klaret (bílé víno z modrých hroznů) z Rulandského modrého a Svatovavřinecké. Jsou to vážně výborná vína a nejen na sváteční stůl, stavte se a ochutnejte :-)


  + na naší prodejně jsme pro Vás připravili velké množství novinek, které určitě stojí za vyzkoušení a ochutnání. Více neleznete ZDE .


  + nově je možné ve Špaldě zakoupit ekologickou novinku na nošení čehokoli "Frusak", je universálně použitelný a téměř nezničitelný a můžete si v něm odnést už Váš příští nákup ve Špaldě :-)


  stále můžete využívat naše stáčecí místo výborného, za studena lisovaného řepkového oleje od Kolína (s Andrejem nemá nic společného :-), který obsahuje nejen kyseliny omega 3, 6 i 9, ale také překrásně voní a chutná a dá se použít ve studené i teplé kuchyni. Stáčíme ho po půl nebo po litru do našich lahví (plastová 1 l za 7 Kč, skleněná 0,5 l za 20 Kč), ale také do Vašich nádob, které si k nám přinesete.
  Přijďte si k nám tento výborný olej ochutnat a přivonět. Cena samotného oleje je také velmi příznivá -  je to 65 Kč za litr.


  + nově jsme pro Vás zlevnili řadu výrobků od firmy BIONEBIO. Jedná se o různé oříšky (lískové, loupané i neloupané mandle) a sušené ovoce (meruňky, malé i velké rozinky - ty zlevnily až o 20 Kč). Stavte se na prodejnách Špaldy a přijďte si k nám výhodně nakoupit.


  + U příležitosti našich narozenin zvyšujeme množství zboží zadarmo, které dostáváte při nákupech ve Špaldě díky našim věrnostním kartičkám Špaldovkám. A to na 250 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 300, a 500 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 600 !
  Původní kartičky s nižšími slevami zůstávají v platnosti dokud na nich nedosáhnete 10. nákupu a nezískáte slevu.

  + i v tomto měsíci budeme také každý týden pro Vás budeme dělat ochutnávky kvalitních potravin na obou našich prodejnách, viz níže.


   

  ZDRAVÉ OCHUTNÁVKY V Prosinci NA

  PRODEJNÁCH ŠPALDY PARDUBICE


   

   

   


      

   Řekněte si na prodejně Špaldy také o svoji novou věrnostní kartu
  Špaldovka 300 nebo Špaldovka 600 - pomohou vám ušetřit při nákupech kvalitního zboží ve Vaší Špaldě :-)
  (1 razítko lze obdržet pouze za jeden nákup na uvedenou hodnotu 1x denně)

   
  Těšíme se na Vaši návštěvu :-)
  Vaše Špalda
   

   

   

   

  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz