Pořádané akce ve Špaldě

  V prostorách Špaldy probíhá po celý rok řada nejrůznějších akcí - ať už jde o různé besedy či přednášky, pravidelné ochutnávky nebo výhodné letákové akce s velkými slevami na kvalitní zboží.
   

  Momentálně Vaše Špalda nabízí toto:

  16.4.2021
   
  Duben ve Špaldě


  Vᾞení zákazníci a přátelé zdravého žživotního stylu,

  i přesto, že máme ještě uzavřenou restauraci a to do ZATÍM NEURČITA, stále pro Vás vaříme naše zdravé a chutné obědy. Jen výdejní místo (okénko) se přesunuje o patro výše -  na prodejnu Špaldy, kde oběd dostanete do svých či našich nádob. Krom toho si můžete vybrat i ze širokého sortimentu zboží i našich pečených výrobů. Těšíme se tak na Vás v další těžké době a děkujeme za podporu, případně i trpělivost při krátkém čekání ve frontě :-)

  Těšíme se na Vás.
  V případě že byste se  k nám z nějakého důvodu nemohli dostat, stačí napsat mail: info@spalda.cz co byste chtěli a při nákupu nad 500 Kč Vám zboží dovezeme po Pardubicích zdarma.


  + jako příjemné překvapení nejen pro naše strávníky oznamujeme, že vyšla naše zdravá kuchařka, kde naleznete nejoblíbenější polévky, hlavní jídla i saláty, které Špalda už léta nabízí. V prodejně je stále k dispozici i jako pomůcka na celoroční zdravé vaření. (náhled naleznete ZDE) Knížka stojí 229 Kč, obsahuje celkem 106 zdravých a osvědčených receptů a vychází v nevelkém nákladu, takže pro jistotu si ji můžete objednat na tel. 463 35 14 35 nebo na mailu: info@spalda.cz


  +  už jen do soboty 17.4. na prodejně Špaldy pokračuje velká jarní slevová akce od firmy Country life, takže si u nás můžete váhodně nakoupit nejen na Velikonoce. Letáček naleznete ZDE


  + stále také pro Vás také funguje nová rozvážková služba našich skvělých obědů, pokud se k nám náhodou nedostanete. Více se dozvíte zde: https://www.rozvozpardubice.cz/


  + Žitné kváskové chleby, rohlíky, švýcarky a kvásek míváme normálně v úterý a v pátek  po 11. hodině. Také se vrací možnost objednávat si chleby a další věci z Country Life pekárny na každou středu a bezlepkové dobroty z hradecké Bazalky na úterý a pátek.


  + máme pro Vás také nová BIOdynamická vína z vinařství Kutná Hora. Vybírat můžete z odrůd Cabernet Blanc, Rulandské šedé, Klaret (bílé víno z modrých hroznů) z Rulandského modrého a Svatovavřinecké. Jsou to vážně výborná vína a nejen na sváteční stůl, stavte se a ochutnejte :-)


  + nově je možné ve Špaldě zakoupit ekologickou novinku na nošení čehokoli "Frusak", je universálně použitelný a téměř nezničitelný a můžete si v něm odnést už Váš příští nákup ve Špaldě :-)


  stále můžete využívat naše stáčecí místo výborného, za studena lisovaného řepkového oleje od Kolína (s Andrejem nemá nic společného :-), který obsahuje nejen kyseliny omega 3, 6 i 9, ale také překrásně voní a chutná a dá se použít ve studené i teplé kuchyni. Stáčíme ho po půl nebo po litru do našich lahví (plastová 1 l za 7 Kč, skleněná 0,5 l za 20 Kč), ale také do Vašich nádob, které si k nám přinesete.
  Přijďte si k nám tento výborný olej ochutnat a přivonět. Cena samotného oleje je také velmi příznivá -  je to 65 Kč za litr.


  + nově jsme pro Vás zlevnili řadu výrobků od firmy BIONEBIO. Jedná se o různé oříšky (lískové, loupané i neloupané mandle) a sušené ovoce (meruňky, malé i velké rozinky - ty zlevnily až o 20 Kč). Stavte se na prodejnách Špaldy a přijďte si k nám výhodně nakoupit.


  + U příležitosti našich narozenin zvyšujeme množství zboží zadarmo, které dostáváte při nákupech ve Špaldě díky našim věrnostním kartičkám Špaldovkám. A to na 250 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 300, a 500 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 600 !
  Původní kartičky s nižšími slevami zůstávají v platnosti dokud na nich nedosáhnete 10. nákupu a nezískáte slevu.

  + i v tomto měsíci budeme také každý týden pro Vás budeme dělat ochutnávky kvalitních potravin na obou našich prodejnách, viz níže.


   

  ZDRAVÉ OCHUTNÁVKY V Prosinci NA

  PRODEJNÁCH ŠPALDY PARDUBICE


   

   

   


      

   Řekněte si na prodejně Špaldy také o svoji novou věrnostní kartu
  Špaldovka 300 nebo Špaldovka 600 - pomohou vám ušetřit při nákupech kvalitního zboží ve Vaší Špaldě :-)
  (1 razítko lze obdržet pouze za jeden nákup na uvedenou hodnotu 1x denně)

   
  Těšíme se na Vaši návštěvu :-)
  Vaše Špalda
   

   

   

   

  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz