Pořádané akce ve Špaldě

  V prostorách Špaldy probíhá po celý rok řada nejrůznějších akcí - ať už jde o různé besedy či přednášky, pravidelné ochutnávky nebo výhodné letákové akce s velkými slevami na kvalitní zboží.
   

  Momentálně Vaše Špalda nabízí toto:

  27.3. 2020

    Březen ve Špaldě


  Vᾞení zákazníci a přátelé zdravého žživotního stylu,


  + v souvislosti s novým nařízením vlády, bohužel musíme od pondělí 16.3. uzavřít prostory naší restaurace. Přesto o dobré a zdravé jídlo ze Špaldy nepřijdete.
  Budeme dál normálně vařit a naše jídlo si pak můžete koupit u nás na prodejně do krabičky (naší či vámi donesené) s sebou. Při nákupu si pak také můžete udělat rezervaci toho co vám chutná na další den. Jídla v obchodě Špalda se budou prodávat od 11 do 14 hodin.
  Ostatní naše výrobky jako slané i sladné pečivo, chleby, saláty a bagety budou na prodejně k dispozici bez omezení.
  Pokud jde o prodávané zboží v obchodě, máme všeho dostatek, dodavatelé normálně dodávají, takže pokud něco dojde v regále bude to v nejbližších hodinách či dnech doplněno. Navíc začínají i předvelikonoční slevové akce (viz níže)
  Prosíme naše zákazníky, aby informaci zejména o obědech s sebou šířili dál mezi své, v týdnu zřejmě hladové, známé. Děkujeme a těšíme se na Vás.


  + pokud byste nemohli z jakéhokoli důvodu přijít do Špaldy si nakoupit nebo na dobrý oběd, jsme připraveni Vám zboží nebo oběd doručit.
  Pokud jde o nákupy, stále funguje rozvážka zboží po Pardubicích, kdy rozvážíme nově ve středu a v pátek kolem 16. hodiny po celých Pardubicích. Rozvážka je zdarma při nákupu nad 500 Kč, minimální částka dovozu je 300 Kč s dopravným 50 Kč. Objednávku lze učinit přes náš e-shop na www.bio.spalda.cz a např. chlazené zboží napsat do zprávy pro příjemce nebo lze poslat seznam žádaných položek mailem na naší adresu: info@spalda.cz:
  Pokud jde o obědy, rozváží nás za mírný poplatek firma Dáme jídlo.cz, kde si lze na stejnojmenném webu objednávat.


  + protože se pomalu blíží Velikonoce, na prodejně Špaldy stále běží slevová akce firmy Country life. Plakát s akčními výrobky naleznete ZDE. Letáky se letos nerozdávají, ale všechny akční výrobky jsou na prodejně označeny kartičkami v regálech a je opravdu z čeho vybírat. Takže si můžete přijít dobře a zdravě nakoupit :-)


  + stále ještě bereme objednávky na zdravé mazance, velikonoční cukroví bez cukru a živošných látek (z Dobrušky) a také bezlepkové cukroví z Jizerských pekáren. Více informací naleznete ZDE  a ZDE


  + máme pro Vás také nová BIOdynamická vína z vinařství Kutná Hora. Vybírat můžete z odrůd Cabernet Blanc, Rulandské šedé, Klaret (bílé víno z modrých hroznů) z Rulandského modrého a Svatovavřinecké. Jsou to vážně výborná vína a nejen na sváteční stůl, stavte se a ochutnejte :-)


  + nejen pro horké léto jsme doplnili náš mrazák o další druhy oblíbených nanuků Rawito, které jsou vhodné jak pro vegany, tak i celiaky a hlavně výborně chutnají a nejen v létě výborně osvěží. Stavte se na prodejně Špaldy vybrat si některou z jejich 8 příchutí :-)


  + na naší prodejně jsme pro Vás připravili velké množství novinek, které určitě stojí za vyzkoušení a ochutnání. Více neleznete ZDE .


  + nově je možné ve Špaldě zakoupit ekologickou novinku na nošení čehokoli "Frusak", je universálně použitelný a téměř nezničitelný a můžete si v něm odnést už Váš příští nákup ve Špaldě :-)


  stále můžete využívat naše stáčecí místo výborného, za studena lisovaného řepkového oleje od Kolína (s Andrejem nemá nic společného :-), který obsahuje nejen kyseliny omega 3, 6 i 9, ale také překrásně voní a chutná a dá se použít ve studené i teplé kuchyni. Stáčíme ho po půl nebo po litru do našich lahví (plastová 1 l za 7 Kč, skleněná 0,5 l za 20 Kč), ale také do Vašich nádob, které si k nám přinesete.
  Přijďte si k nám tento výborný olej ochutnat a přivonět. Cena samotného oleje je také velmi příznivá -  je to 65 Kč za litr.


  + nově jsme pro Vás zlevnili řadu výrobků od firmy BIONEBIO. Jedná se o různé oříšky (lískové, loupané i neloupané mandle) a sušené ovoce (meruňky, malé i velké rozinky - ty zlevnily až o 20 Kč). Stavte se na prodejnách Špaldy a přijďte si k nám výhodně nakoupit.


  + U příležitosti našich narozenin zvyšujeme množství zboží zadarmo, které dostáváte při nákupech ve Špaldě díky našim věrnostním kartičkám Špaldovkám. A to na 250 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 300, a 500 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 600 !
  Původní kartičky s nižšími slevami zůstávají v platnosti dokud na nich nedosáhnete 10. nákupu a nezískáte slevu.

  + i v tomto měsíci budeme také každý týden pro Vás budeme dělat ochutnávky kvalitních potravin na obou našich prodejnách, viz níže.


   

  ZDRAVÉ OCHUTNÁVKY V Prosinci NA

  PRODEJNÁCH ŠPALDY PARDUBICE


   

   

   


      

   Řekněte si na prodejně Špaldy také o svoji novou věrnostní kartu
  Špaldovka 300 nebo Špaldovka 600 - pomohou vám ušetřit při nákupech kvalitního zboží ve Vaší Špaldě :-)
  (1 razítko lze obdržet pouze za jeden nákup na uvedenou hodnotu 1x denně)

   
  Těšíme se na Vaši návštěvu :-)
  Vaše Špalda
   

   

   

   

  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz