Pořádané akce ve Špaldě

  V prostorách Špaldy probíhá po celý rok řada nejrůznějších akcí - ať už jde o různé besedy či přednášky, pravidelné ochutnávky nebo výhodné letákové akce s velkými slevami na kvalitní zboží.
   

  Momentálně Vaše Špalda nabízí toto:

  21.9.2018
  Září - měsíc BIOpotravin ve Špaldě

  Vážení zákazníci


  + v sobotu 29.9. již končí Září - měsíc BIOpotravin a ve Špaldě máte poslední příležitosti využít celou řadu akcí a to i u příležitosti našich 16. narozenin, kterých se Špalda i díky Vám dožívá. Více naleznete ZDE


  + Také se blíží konec akce firmy Country Life, letáček s recepty naleznete na našich prodejnách a také ZDE , takže si můžete výhodně a zdravě nakoupit do soboty 29.9. kdy máme otevřeno do 12 hodin.


  + protože se čas dozrávajícího vína opět přiblížil (a letos o měsíc dříve než v jiné roky), máme i my ve Špaldě takové malé vinobrání, které právě začalo a potrvá až do konce září. Více naleznete  ZDE

     + od září můžete nakupovat lokální farmářské potraviny online a vyzvednout
  si svůj nákup u nás na adrese třída Míru 64 530 02 Pardubice I.
  Více naleznete na webu: www.scuk.cz/pardubice


  + nově jsme pro Vás zlevnili řadu výrobků od firmy BIONEBIO. Jedná se o různé oříšky (lískové, loupané i neloupané mandle) a sušené ovoce (meruňky, malé i velké rozinky - ty zlevnily až o 20 Kč). Stavte se na prodejnách Špaldy a přijďte si k nám výhodně nakoupit.


  + Na našich prodejnách jsme pro Vás aktuálně připravili řadu zajímavých novinek, přijďte je k nám vyzkoušet. Více info naleznete ZDE


  + U příležitosti našich narozenin zvyšujeme množství zboží zadarmo, které dostáváte při nákupech ve Špaldě díky našim věrnostním kartičkám Špaldovkám. A to na 250 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 300, a 500 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 600 !
  Původní kartičky s nižšími slevami zůstávají v platnosti dokud na nich nedosáhnete 10. nákupu a nezískáte slevu.

  + i v tomto měsíci budeme také každý týden pro Vás budeme dělat ochutnávky kvalitních potravin na obou našich prodejnách, viz níže.


   

  ZDRAVÉ OCHUTNÁVKY V ZÁŘÍ NA

  PRODEJNÁCH ŠPALDY PARDUBICE


   

  18.9. 2018 (út) se uskuteční ochutnávka Flapjack kešu + kokos
  20.9. 2018 (čt) se uskuteční ochutnávka Flapjack pistácie

  25.9. 2018 (út) se uskuteční ochutnávka Arašídy s příchutí wasabi

  27.9. 2018 (čt) se uskuteční ochutnávka Vegan.alternativa sýru gouda plátky

   

   


   V naší menší prodejně na Palackého ulici stále pokračuje velká slevová akce na všechny výrobky ekodrogerie Sodasan, ceny padají až o 25 %, přijďte si tedy dobře nakoupit a vyzkoušet čistou kvalitu.

  Na naší menší prodejně na Palackého třídě (u BUS nádraží) jsme pro Vás jako jediní v Pardubicích připravili kompletní řadu zázračných ayurvédských elixírů, tzv. praschů. Jsou na všemožné neduhy a stojí za to je vyzkoušet, obzvláště v následujícím chladnějším období.


  Nově můžete na našich prodejnách platit bezkontaktními platebními kartami a také stravenkovými kartami Sodexo Pass a Ticket Restaurant až do výše 500 Kč za jeden nákup.
   

   Řekněte si na prodejnách Špaldy také o svoji novou věrnostní kartu
  Špaldovka 300 nebo Špaldovka 600 - pomohou vám ušetřit při nákupech kvalitního zboží ve Vaší Špaldě :-)
  (1 razítko lze obdržet pouze za jeden nákup na uvedenou hodnotu 1x denně)

   
  Těšíme se na Vaši návštěvu :-)
  Vaše Špalda
   

   

   

   

  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz