Pořádané akce ve Špaldě

  V prostorách Špaldy probíhá po celý rok řada nejrůznějších akcí - ať už jde o různé besedy či přednášky, pravidelné ochutnávky nebo výhodné letákové akce s velkými slevami na kvalitní zboží.
   

  Momentálně Vaše Špalda nabízí toto:

  10.11.2017
    Listopad ve Špaldě

   

  Vážení zákazníci

  Opět po roce si můžete objednávat zdravé Mikulášské balíčky pro Vaše děti či vnoučata. Více se dozvíte ZDE  + od pondělí si u nás můžete objednávat Vámi oblíbené zdravé vánoční cukroví ze Sunfoodu Dobruška vhodné jak pro diabetiky tak třeba i pro vegany. Závazné objednávky je možné činit buď osobně na prodejnách Špaldy nebo mailem, více informací naleznete ZDE
   


  + opět si můžete na našich prodejnách objednávat také bezlepkové druhy vánočního cukroví z Jizerských pekáren a hradecké Bazalky. Více info naleznete ZDE


  + od pondělí začínají na našich prodejnách dvě předvánoční slevové akce. Desítky výrobků jsou označeny kartičkami a letáky s recepty naleznete na našich prodejnách, ZDE se objeví v průběhu týdne. Stavte se u nás dobře nakoupit ( i v sobotu 18.11. máme normálně otevřeno od 8:30 do 12 hodin)  + taktéž můžete na našich prodejnách kupovat pro Vaše blízké Dárkové kupony Špalda v různých hodnotách tak, aby si poté oni sami mohli vybrat zdravé zboží dle vlastního výběru. Více info naleznete ZDE 
   


  + U příležitosti našich narozenin zvyšujeme množství zboží zadarmo, které dostáváte při nákupech ve Špaldě díky našim věrnostním kartičkám Špaldovkám. A to na 250 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 300, a 500 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 600 !
  Původní kartičky s nižšími slevami zůstávají v platnosti dokud na nich nedosáhnete 10. nákupu a nezískáte slevu.

  + Pro všechny naše zákazníky jsou na naší prodejně na Palackého třídě (naproti pivovaru)
  ZDARMA k dostání Tibi krystaly z nichž se lehce vyrábí zdravý kvašený nápoj. Více info naleznete v příloze mailu.
  + Na našich prodejnách jsme pro Vás aktuálně připravili řadu zajímavých novinek, přijďte je k nám vyzkoušet. Více info naleznete ZDE
   

  + i v tomto měsíci budeme také každý týden pro Vás budeme dělat ochutnávky kvalitních potravin na obou našich prodejnách, viz níže.


   

  ZDRAVÉ OCHUTNÁVKY V LISTOPADU NA

  PRODEJNÁCH ŠPALDY PARDUBICE

   


  23. 10. 2017 Tyčinka kokos + kakao RAW

  30. 10. 2017 Hedvábné tofu Veto


   V naší menší prodejně na Palackého ulici stále pokračuje velká slevová akce na všechny výrobky ekodrogerie Sodasan, ceny padají až o 25 %, přijďte si tedy dobře nakoupit a vyzkoušet čistou kvalitu.

  Na naší menší prodejně na Palackého třídě (u BUS nádraží) jsme pro Vás jako jediní v Pardubicích připravili kompletní řadu zázračných ayurvédských elixírů, tzv. praschů. Jsou na všemožné neduhy a stojí za to je vyzkoušet, obzvláště v následujícím chladnějším období.


  Nově můžete na našich prodejnách platit bezkontaktními platebními kartami a také stravenkovými kartami Sodexo Pass a CHD až do výše 500 Kč za jeden nákup.
   

   Řekněte si na prodejnách Špaldy také o svoji novou věrnostní kartu
  Špaldovka 300 nebo Špaldovka 600 - pomohou vám ušetřit při nákupech kvalitního zboží ve Vaší Špaldě :-)
  (1 razítko lze obdržet pouze za jeden nákup na uvedenou hodnotu 1x denně)

   
  Těšíme se na Vaši návštěvu :-)
  Vaše Špalda
   

   

   

   

  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz