Pořádané akce ve Špaldě

  V prostorách Špaldy probíhá po celý rok řada nejrůznějších akcí - ať už jde o různé besedy či přednášky, pravidelné ochutnávky nebo výhodné letákové akce s velkými slevami na kvalitní zboží.
   

  Momentálně Vaše Špalda nabízí toto:

  8.9.2017
  Září - měsíc oslav a BIO potravin ve Špaldě

  Vážení zákazníci
  opět přichází září, což je tradičně měsíc BIO potravin a letos je to také měsíc oslav 15. narozenin Vaší Špaldy Pardubice. V rámci nich jsme pro Vás připravili celou řadu oslavenkových akcí, které v kompletní podobě naleznete ZDE
   


  15.9.
  + Ve čtvrtek 21.9. od 17 hodin se měla konat v prostorách Špaldy přednáška pana Václava Mervarta (spoluzakladatele firmy Sunfood na téma: Snadná cesta ke zdraví - Sunfood VM, bohužel pro zranění přednášejícího je tato přednáška přesunuta na říjen - přesný termín bude včas oznámen. Děkujeme za pochopení.


  + V rámci oslav našich 15. narozenin máte v příštím týdnu od 18.9. do 24.9. 15 oblíbených výrobků se slevou 15 %. Více naleznete ZDE  + ZDE naleznete akční letáček od firmy Country life s recepty a BIO potravinami za snížené ceny, které na obou prodejnách Špaldy můžete nakupovat o celé Září - měsíc BIO potravin. Dalších 6 výrobků pro Vás výrazně zlevňuje i firma Probio více naleznete ZDE (taktéž budou označeny na prodejnách)

  + U příležitosti našich narozenin zvyšujeme množství zboží zadarmo, které dostáváte při nákupech ve Špaldě díky našim věrnostním kartičkám Špaldovkám. A to na 250 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 300, a 500 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 600 !
  Původní kartičky s nižšími slevami zůstávají v platnosti dokud na nich nedosáhnete 10. nákupu a nezískáte slevu.

  + Od 1.9. do 30.9. dostáváte pouze na prodejnách Špaldy narozeninovou slevu 15% na celý nákup nad 1500 Kč. K tomu samozřejmě jedno razítko do nové kartičky Špaldovky 600.

  + Pro všechny naše zákazníky jsou na naší prodejně na Palackého třídě (naproti pivovaru)
  zdarma k dostání Tibi krystaly z nichž se lehce vyrbí zdravý kvašený nápoj. Více info naleznete v příloze mailu.
  + Na našich prodejnách jsme pro Vás aktuálně připravili řadu zajímavých novinek, přijďte je k nám vyzkoušet. Více info naleznete ZDE
   

  + BIO burčák opět ve Špaldě - v úterý 19.9. po 11. hodině si můžete na našich prodejnách koupit výborný BIO burčák z vinařství Abrlovi, odrůda Muškát moravský, 1,5 litru za 135 Kč. Pokud chcete mít jistotu, že jej dostanete, objednejte si jej předem mailem či po telefonu.


  + i v tomto měsíci budeme také každý týden pro Vás budeme dělat ochutnávky kvalitních potravin na obou našich prodejnách, viz níže.


   

  ZDRAVÉ OCHUTNÁVKY V ZÁŘÍ NA

  PRODEJNÁCH ŠPALDY PARDUBICE

   

  12.9. 2017 (út) BIO sirup datlový

  14.9. 2017 (čt) BIO nápoj rýžovo kokosový Isola

  19.9. 2017 (út) Flapjack kešu + kokos bezlepkový
  21.9. 2017 (čt) BIO tuk Soya Provamel + naše pečivo

  26.9. 2017 (út) Paštika Patifu Delicates + naše pečivo

  29.9. 2017 (pá) BIO kustovnice cizí - goji


   


   V naší menší prodejně na Palackého ulici stále pokračuje velká slevová akce na všechny výrobky ekodrogerie Sodasan, ceny padají až o 25 %, přijďte si tedy dobře nakoupit a vyzkoušet čistou kvalitu.

   


  Nově můžete na našich prodejnách platit bezkontaktními platebními kartami a také stravenkovými kartami Sodexo Pass a CHD až do výše 500 Kč za jeden nákup.
   

   Řekněte si na prodejnách Špaldy také o svoji novou věrnostní kartu
  Špaldovka 300 nebo Špaldovka 600 - pomohou vám ušetřit při nákupech kvalitního zboží ve Vaší Špaldě :-)
  (1 razítko lze obdržet pouze za jeden nákup na uvedenou hodnotu 1x denně)

   
  Těšíme se na Vaši návštěvu :-)
  Vaše Špalda
   

   

   

   

  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz