Rozvoz zboží po Pardubicích

  Vážení zákazníci,

  Prostřednictvím našeho e-shopu na adrese: www.bio.spalda.cz nebo mailem na: info@spalda.cz si můžete objednat kvalitní zboží ze Špaldy.
  Můžete si zboží objednat a nechat jednou týdně od nás dovétz až k Vám domů po Pardubicích a bízkém okolí. Nebo si můžete zboží objednat a vyzvednout na našich pardubických prodejnách na třídě Míru 64 či na Palackého ulici 2417 (naproti pivovaru)

  Chceme, aby vše fungovalo k Vaší plné spokojenosti, takže uvítáme Vaše názory a připomínky, jež nám můžete adresovat na e - mail info@spalda.cz. Parametry našich služeb se mohou měnit

  Rozvážka po Pardubicích

  Vážení zákazníci,

  jsme potěšeni Vaším zájmem o naši službu pro Vás, kterou je rozvážka zboží po Pardubicích.

  Tak tedy…

  Kam všude rozvážíme:

  Jsou to prakticky celé Pardubice a i dál :)
  K nim však rozvážíme i do Ohrazenic, Černé za Bory, Sezemic a Rokytna (případně dalších blízkých míst dle osobní domluvy a výše objednávky.

   

  Jak na objednávky:

  Veškeré zboží si můžete objednat buď v našem E-shopu na www.bio.spalda.cz (a v záložce dodání zboží, zvolíte „rozvoz“) nebo e-mailem na adresu objednavka@spalda.cz. Chlazené zboží v e-shopu nenajdete, ale pokud víte co byste chtěli (např. 2 ks uzeného tofu), tak si jej můžete dopsat ve 3. kroku objednávky do spodního rámečku určeného jinak pro Vaše vzkazy Špaldě při objednávce.

  Rozvážka bude pravidelně ve čtvrtek mezi 15.00 až 18.00 hodinou a objednávky na tuto rozvážku budou přijmány nejpozději do středy 12 hodin.

  Při Vaší objednávce Vás vždy prosíme o uvedení:

  • čísla a názvu požadovaného zboží (týká se jen objednávky mailem)
  • pokud nejste již registovaní, tak i Vaší přesné adresy (popř.i poschodí v domě)
  • telefonického kontaktu na Vás či na osobu, jež přebere zboží
  • dalších důležitých údajů, které uznáte za vhodné (např. zlý pes, spící dítě, apod.)

  Jak při dovozu:

  • Rozvážíme Vám zboží zdarma v minimální dovozní hodnotě 500 Kč pro město Pardubice a v minimální hodnotě 700 Kč pro přidružené městské časti a výše uvedené okolní obce (Svítkov, Černá za Bory, apod.) Může se však při tomto dovozu stát, že Vámi objednané zboží nebude momentálně na skladě a hodnota rozvozu tak poklesne pod 500 Kč případně 700 Kč. Pro tento případ doručujeme i tyto objednávky jejichž hodnota nedosahuje rozvozové hranice. I my se však v tomto případě pokusíme s Vámi kontaktovat (buď sms zprávou či mailem) a upozornit Vás na nastalou situaci, abyste mohli učinit případnou doobjednávku a náš rozvoz byl plnohodnotný.
  • Chceme Vás požádat při dovozu a placení v hotovosti - pokud možno drobnějšími bankovkami a mincemi (netýká se nákupů za 1000 Kč apod.).
  • K dlouhodobému fungování této služby je třeba, aby byl u Vás ve stanoveném dovozovém rozmezí někdo doma, přesný čas dovozu vzhledem k okolnostem opravdu nelze určit.

   

  Osobní odběr na prodejně

  OBJEDNÁVKA

  Pro objednání zboží použijte buď přímo náš e-shop na adrese: www.bio.spalda.cz a pro způsob doručení klikněte na tlačítko „Osobní odběr“ nebo lze zaslat také e-mail na adresu objednavka@spalda.cz a v příloze mailu napsat název zboží, jeho kód a požadované množství.

  Krom zboží uvedeného na našem webu samozřejmě prodáváme i zboží chlazené (tofu, seitan, pomazánky, soj. jogurty, kozí výrobky, aj.), které si můžete buď dopsat do spodního rámečku (určeného pro Vaše vzkazy týkající se objednávky) při objednávce přes e-shop nebo při vyzvednutí Vámi vybraného zboží jej přikoupit přímo na prodejně a přidat do již připravené krabice.

  TERMÍNY OBJEDNÁNÍ A ODBĚRU

  Veškeré Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout u nás v prodejně na třídě Míru 64 (naproti hlavní poště) nebo na výslovné přání i na naši 2. pordejně na Palackého ulici 2417 a to 24 hodin po odeslání Vaší objednávky (např.: objednám si zboží ve ST ve 12 hod. a ve ČT po 12 hod. si jej mohu vyzvednout).

  Je samozřejmě třeba dbát na otevírací hodiny našich prodejen které jsou:
  Prodejna na třídě Míru
  PO – PÁ 8:15 - 17:45 h.
  SO 8:30 - 12:00 h.
  Prodejna na Palackého ulici
  PO – PÁ 7:30 - 17:30 h.

  Minimální hodnota objednáného zboží s osobním odběrem je 300 Kč (bez případného chlazeného zboží).

  PLATEBNÍ PODMÍNKY

  Platit objednané zboží na prodejně je možné buď :

  • v hotovosti
  • pomocí čtyř druhů stravenek (max. 5 ks na 1 nákup)
  • platební kartou (VISA, EC/MC)

   

  Těšíme se na Vás při těchto v maloobchodě ojedinělých službách.
  Vaše Špalda - Vaše zdraví !

  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz