Týdenní menu

  Vážení hosté,
     ZDE naleznete aktuální meníčko na týden od  30.3. do 3.4
  . 2020 (ve formátu.pdf) 


   Vᾞení zákazníci a přátelé zdravého žživotního stylu,

  + v souvislosti s novým nařízením vlády, bohužel musíme od pondělí 16.3.  uzavřít prostory naší restaurace. Přesto o dobré a zdravé jídlo ze Špaldy nepřijdete.
  Budeme dál normálně vařit a naše jídlo si pak můžete koupit u nás na prodejně do krabičky (naší či vámi donesené) s sebou. Při nákupu si pak také můžete udělat rezervaci toho co vám chutná na další den. Jídla v obchodě Špalda se budou prodávat od 11 do 14 hodin. Jinak Vám naše dobré jídlo doveze až domů firma Damejidlo.cz a objednávat si můžete na webu: www.damejidlo.cz (viz info níže)
  Ostatní naše výrobky jako slané i sladné pečivo, chleby, saláty a bagety budou na prodejně k dispozici bez omezení.
  Pokud jde o prodávané zboží v obchodě, máme všeho dostatek, dodavatelé normálně dodávají, takže pokud něco dojde v regále bude to v nejbližších hodinách či dnech doplněno. Navíc začínají i předvelikonoční slevové akce.
  Prosíme naše zákazníky, aby informaci zejména o obědech s sebou šířili dál mezi své, v týdnu zřejmě hladové, známé. Děkujeme a těšíme se na Vás.


  U nás lze platit platebními kartami Visa a EC/MC u nás přímo dole v restauraci. Platbu kartou hlaste prosím předem servírce při objednání. Platba kartou umožňuje i poskytovat Vámi zvolenou výši dýška. Děkujeme.

  Pokud má někdo stravenkovou kartu (Edenred, Sodexo - gastro pass či Benefit ) , lze s ní rovněž zaplatit i u nás v restauraci :-)


  V restauraci máme novou obrazovou výzdobu od skupiny místních umělkyň. Přijďte si nové obrazy prohlédnout  a přitom dobře poobědvat :-) 


  Připravujeme pro Vás také další novinky i oblíbené hitovky na jídelním lístku.

  Tento týden například v pátek: Robi nudličky v červené zeleninové omáčce s žampiony,BIO semolinové špagety,zeleninová ozdoba(v)1b


  Tip pro Vás

  V naší zdravé restauraci jsme pro Vás připravili informace o tom, jakou má 1 normal porce oběda ve Špaldě energetickou hodnotu (v kilokaloriích a kilojoulech). Tato informace se může někomu hodit. I když oběděm ve Špaldě zdaleka nevyčerpáte celodenní nutný příjem kalorií a navíc u nás máte jistotu, že je dostane v podobě kvalitních, často i BIO surovin, bez chemických a konzervačních látek.


  • Stále je možné si předem objednávat jídla z naší restaurace, po předchozím zaplacení, tak aby na Vás vaše oblíbené jídlo zbylo. Protože prozatím nevlastníme křišťálovou kouli a občas se stane, že neodhadneme zájem o Vaši pochoutku a ona dojde dřív než vy :-)


  Těšíme se na Vaše návštěvy u nás
  Vaše Špalda - Vaše zdraví :-)


  Seznam alergenů naleznete zde (nyní i u každých jídel v menu)
  Prohlášení k EET zde

  Níže si můžete prohlédnout jak vypadají jednotlivé pokrmy, které jsme pro Vás připravili v tomto týdnu:

  Pondělí:         1)    ,       2)     ,    3)
   
  Úterý:             1)     ,    2)      ,     3)

  Středa:         1)    ,     2)      ,      3)
   

  Čtvrtek:        1)    ,      2)      ,      3
       
  Pátek:        1)    ,    2)      ,   3)      

     Krom toho, že se k nám přijdete najíst do restaurace nebo si odnesete oběd sebou v našich či vlastních jídlonosičích, je možné si nechat oběd ze Špaldy také dovézt až k Vám do kanceláře nebo domů. Všechny potřebné informace naleznete na webu: www.damejidlo.cz 

  Rozvážka je většinou zpoplatněna 49 Kč za jeden dovoz do určitého místa (když si např. objednají 3 dámy do kanceláře společně obědy, každá zaplatí rozvážkovné jen 16 Kč).

   

   

   

   
  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz