• interiér naší restaurace
  • interiér naší restaurace

  Restaurace v centru Pardubicích

  Restaurace Špalda


  Vᾞení zákazníci a přátelé zdravého žživotního stylu,

  bohužel Vám musíme oznámit, že naše restaurace ukončila svůj provoz k 31.5.2021 I nadále si můžete vychutnat naše zdravá jídla a to u Vás doma prostřednictvím naší zdravé špadovské kuchařky, kde naleznete nejoblíbenější polévky, hlavní jídla i saláty, které Špalda už téměř 19 let nabízí. Celkem je to 106 zdravých receptů. Je k dispozici na naší prodejně jako pomůcka na celoroční zdravé vaření pro Vás i třeba jako dárek pro Vaše blízké.


  Prodejna Špaldy je otevřena do úterý 29.6. do 18 hodin.

  Momentálně nabízíme velké výproidejové slevy: V pondělí 28.6. to je sleva 25% na celý nákup a v úterý 29.6. to je sleva 30% na celý nákup! Tak neváhejte  a přijďte -  jedinečná příležitost a zboží k výběru rychle ubývá :-)  Těšíme se na Vás.


  + do konce června bude na prodejně probíhat velká letní slevová akce od firmy Country life. Letáček naleznete ZDE. I nadále si u nás můžete výhodně nakoupit neboť naše ceny v rámci regionu patří k nejnižším :-)


  + Žitné kváskové chleby, rohlíky, švýcarky a kvásek budou k dispozici každé úterý počínaje 13.7. v prodejně Bezobalka za Matičním jezerem k nemocnici.
  Těšíme se na Vaši návštěvu :-)
  Vaše Špalda

   

  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz