• prodejna na tř. Míru
  • prodejna na tř. Míru
  • prodejna na Palackého ul
  • prodejna na Palackého ul.

  Prodejny zdravé výživy Špaldy v Pardubicích

  Vážení zákazníci,

  Momentálně si v naší samoobslužné prodejně na třídě Míru, můžete vybírat z více než 3500 druhů kvalitního zboží jehož větší polovina druhů je v BIO kvalitě.
  Prodejna Špaldy je otevřena do úterý 29.6. do 18 hodin.

  V rámci totálního výprodeje, máte šanci v pondělí 28.6. na slevu 25% na celý nákup a v úterý 29.6. slevu ve výši 30% na celý nákup, takže neváhejte. Toto se už nebude opakovat a zbží rychle ubývá :-)

   

  Děkujeme za Vaši dosavadní podporu
  Vaše Špalda

   

   Prodejna Špaldy Třída Míru 64,  PO - PÁ: 8:15 do 18:00
  SO:  9:00 do 12:00

  Telefonní kontakt: mobil 606 76 67 42 (od 7:30 do 16:30 hod.)


  • » Pekařské výrobky ve Špaldě

   Ve Špaldě nejen dobře vaříme, ale také pečeme zdravé a chutné výrobky z velké části ze špaldové celozrnné BIO mouky. Naše výrobky neobsahují žádné konzervační látky, klasický cukr (používáme jen v některých fruktozu), vajíčka, mléko (jen v některých náplních je tvaroh), sypeme je ovesným sušeným mlékem a jsou každý den čerstvé (pokud nejsou se slevou označené na pultu).

   Jako úplnou novinku pečeme naše špaldové muffiny vhodné i pro vegany, stavte se a přijďte ochutnat.
   Nově nabízíme příznivcům živé stravy náš výborný Raw čokoládový řez s červenou řepou. Ochutnat jej můžete každý čtvrtek a pátek.

   Rovněž pro nás naši dodavatelé pečou bezlepkové výrobky jako je sojový bezlepkový koláč (v úterý a pátek), bezlepkový rajčatový pizza koláč (úterý), bezlepkové věnečky (v pátek) a bezlekový medovník (v pondělí a čtvrtek). Tyto bezlepkové výrobky jsou s vejci a mlékem.

  • » Zdravé saláty ze Špaldy

   Ve Špaldě můžete nejen dobře nakoupit nebo si dát něco pečeného, či dobře uvařené jídlo. Každý den pro Vás vyrábíme také několik druhů salátů, které jsou vždy vegetariánské, některé i veganské, RAW a bezlepkové.
   ZDE naleznete denní rozpis jejich výroby - to je den, kdy byste je měli v naší chladničce nalézt (tedy pokud už se neprodaly :-)

  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz