• prodejna na tř. Míru
  • prodejna na tř. Míru
  • prodejna na Palackého ul
  • prodejna na Palackého ul.

  Prodejny zdravé výživy Špaldy v Pardubicích

  Vážení zákazníci,

  Momentálně si v naší samoobslužné prodejně na třídě Míru, můžete vybírat z více než 3500 druhů kvalitního zboží jehož větší polovina druhů je v BIO kvalitě.
  Prodejna Špaldy je stále otevřena a krom zboží Vám nabízí i naše čerstvé pečené výrobky, saláty, bagety a také výdejové okénko, kde is múžete koupit náš zdravý a chutný oběd (buď od našich nebo vámi přinesených nádob).
  Těšíme se na Vás.
  V případě že byste se  k nám z nějakého důvodu nemohli dostat, stačí napsat mail na: info@spalda.cz co byste chtěli a při nákupu nad 500 Kč Vám zboží dovezeme po Pardubicích zdarma.


  Děkujeme za Vaši podporu
  Vaše Špalda

   

  Pro bezlepkáře máme vždy v úterý a v pátek po 11. hodině připraven čerstvý sojový bezlepkový koláč s borůvkovými povidky bez cukru, bezlepková pizza nebo žloutkové věnečky, ve středu raw řez z červené řepy s kakaovým máslem a v po celý týden bezlepkový medovník (oba výrobky obsahují řepný cukr a vejce).

   Prodejna Špaldy Třída Míru 64,


  Nakoupit zde můžete v plné šíři naše vlastní slané i sladké pekařské a cukrářské výrobky, vždy bez vajec, klasického cukru a chemických a konzervačních látek: 
  slunečnicové bulky, dýňové vrtulky, vícezrnné houstičky,bagety, špaldburgry, tofánky, brynzové pirůžky, špenátové závitky, tempehové šátečky, řecké tyčinky, pizza koláče se zeleninou či s BIO sýrem Mandava a další špaldové koláče (5 druhů náplní), různé druhy buchet a mnoho dalších vlastnoručně pečených výrobků.

  Zakládáme si také na zdravých produktech z naší kuchyně.

  V naší prodejně nabízíme exkluzívní, širokou a nejlevnější nabídku ekologické drogerie Ecover.

  PO - PÁ: 8:15 do 18:00
  SO:  9:00 do 12:00

  Telefonní kontakt: mobil 606 76 67 42 (od 7:30 do 16:30 hod.)  Každé úterý a pátek po 11:00 h je k dostání na obou našich prodejnách také Boučkův žitný kváskový chléb,  celozrnné rohlíky, cereální švýcarky, tunisanky a další - vše bez chemických přísad :) 

  (jistotou je chléb na objednávku, ve volném prodeji nám dochází většinou během odpoledne. Den předem do 9 hodin je možné na našem telefonu či mailu objednat krom chleba i žitný kvásek).


  Věrnostní slevové karty

  V obou našich prodejnách máme k dispozici i naše věrnostní karty ŠPALDOVKA 300 a ŠPALDOVKA 600.
  Při každém nákupu nad 300 nebo nad 600 Kč v našich obchodech, dostáváte 1 raziko do kartičky Špaldovky 300 nebo 600. Při desátém nákupu, pak máte zboží za 250 nebo 500 Kč ZDARMA. Na každou kartičku je možné dostat jeden razítko denně za jeden nákup, částky nelze sčítat.


  Stravenky

  Na našich prodejnách lze také platit jak bezkontaktními kartami, tak i stravenkami (max. 5 ks na 1 nákup).
  Bereme i stravenkové karty, ale pouze od stravenkových firem Edenred , Benefit a Sodexo pass - Gastro pass !

  Co ještě u nás koupit?

  chlazené výrobky a polotovary: tofu, tempeh, seitan, pomazánky, tofu salámky, sojové majonézy, jogurty a dezerty obiloviny a výrobky z nich: rýže, pšenice, jáhly, pohanka, oves, žito, amaranth, quinoa, mouky, krupice, vločky, kaše, těstoviny, pekařské výrobky luštěniny: cizrna, mungo, azuki, fazole, hrách, čočka, sojové boby sušené ovoce, oříšky, semena, müsli, granoly, přírodní sladidla, džemy mořské řasy, mořská sůl - mnoho druhů ochucovadla: shoyu, tamari, miso, umeboshi, umepasta, umeocet, pickles hořčice bez chemické konzervace koření tekka, kořenící směsi mnoho druhů olejů za studena lisovaných škrobové prášky: kuzu, arrowroot zeleninové a ovocné šťávy, ovocné a bylinné sirupy, kombucha, čaje, obilné kávy, sojové a obilné nápoje, konopné pivo, bylinné likéry, medovina dia a bezlepkové výrobky a mnoho dalšího.

  Těšíme se na Vaši návštěvu
  Vaše Špalda :-)

   


   

   

   

   

   

   

   

   

   

  • » Pekařské výrobky ve Špaldě

   Ve Špaldě nejen dobře vaříme, ale také pečeme zdravé a chutné výrobky z velké části ze špaldové celozrnné BIO mouky. Naše výrobky neobsahují žádné konzervační látky, klasický cukr (používáme jen v některých fruktozu), vajíčka, mléko (jen v některých náplních je tvaroh), sypeme je ovesným sušeným mlékem a jsou každý den čerstvé (pokud nejsou se slevou označené na pultu).

   Jako úplnou novinku pečeme naše špaldové muffiny vhodné i pro vegany, stavte se a přijďte ochutnat.
   Nově nabízíme příznivcům živé stravy náš výborný Raw čokoládový řez s červenou řepou. Ochutnat jej můžete každý čtvrtek a pátek.

   Rovněž pro nás naši dodavatelé pečou bezlepkové výrobky jako je sojový bezlepkový koláč (v úterý a pátek), bezlepkový rajčatový pizza koláč (úterý), bezlepkové věnečky (v pátek) a bezlekový medovník (v pondělí a čtvrtek). Tyto bezlepkové výrobky jsou s vejci a mlékem.

  • » Zdravé saláty ze Špaldy

   Ve Špaldě můžete nejen dobře nakoupit nebo si dát něco pečeného, či dobře uvařené jídlo. Každý den pro Vás vyrábíme také několik druhů salátů, které jsou vždy vegetariánské, některé i veganské, RAW a bezlepkové.
   ZDE naleznete denní rozpis jejich výroby - to je den, kdy byste je měli v naší chladničce nalézt (tedy pokud už se neprodaly :-)

  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz